Mirë se vini!

PVC pasur doreza pune pambuku thurur doreza polycotton

Përshkrim i shkurtër:

  Detail Product

  Produkt Tags

  Ref .:: PVCD1741

  Liner:: polycotton

  Finish:: pika PVC

  Matës:: 7g / 10g

  Size:: 7,8,9,10,11

  paketim

  12 palë / polybag madh, 120 çifte / kuti kartoni, ose sipas kërkesës së klientit

  Product Description: Feature: Aplikimi:
  • 7gauge / 10gauge polycotton astar
  • Seamless thurur për rehati më të mirë
  • mirëmbajtje
  • dots PVC palme
  • PVC dots për grip të shkëlqyer
  • transport
  • Trajtimi majë të gishtave të veçantë
  • industria mekanike
  • mbaj
  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  Produkte kategori