Mirë se vini!

Oil rezistente mekanik Nitrile doreza industriale

Përshkrim i shkurtër:

  Detail Product

  Produkt Tags

  Ref .:: GN1701

  Liner:: dynden rreshtuan

  Veshja:: Nitril

  Finish:: Diamond cilësi

  Length:: 33cm

  Trashësia:: 15mil / 18mil / 20mil

  paketim

  12 palë / polybag madh, 120 çifte / kuti kartoni, ose sipas kërkesës së klientit

  Product descrip tion: Feature: Aplikimi:
  • Nitrile plotë të veshura
  • Anti-shqip
  • Oil & Gas industrisë
  • Diamond cilësi Finish
  • i qëndrueshëm ndaj ujit për përdorim industrial
  • industria kimike
  • dynden rreshtuan
  • Full veshura për mbrojtje më të mirë
  • Automobilistikë dhe transporti
  • industria mekanike
  • asamble
  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  Produkte kategori