Mirë se vini!

Black latex kimike gome doreza rezistente industriale me astar ngjyrë

Përshkrim i shkurtër:

  Detail Product

  Produkt Tags

  Ref .:: L1703

  Inner:: Orange

  Materiali:: latex natyrore

  Finish:: Smooth / Diamond cilësi

  Length:: 30/35/45 / 55cm

  Pesha:: 80-220g / pair

  Në dispozicion Size:: 7,8,9,10,11

  paketim

  12 palë / polybag madh, 120 çifte / kuti kartoni, ose sipas kërkesës së klientit

  Product descrip tion: Feature: Aplikimi:
  • Doreza latex zhytur plotë
  • prerë shkëlqyer dhe rezistenca lotsjellës
  • industria e Përgjithshme
  • Outer portokalli zezë dhe të brendshme
  • temperature Outstanding rezistente
  • Të mbeturinave dhe ujërave të zeza
  • pranga të gjatë dhe streight
  • rezistent ndaj ujit
  • peshkim
  • fund të qetë ose cilësi diamanti
  • fleksibilitet të lartë dhe të butë
  • puna shtëpiake
  • asamble

  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  Produkte kategori