Mirë se vini!

Black dorashka thurur me skelet të shtypura në shpinë për argëtim

Përshkrim i shkurtër:

  Detail Product

  Produkt Tags

  Ref .::

  Liner:: pambuku thurur astar

  Matës:: 10

  Funksioni:: Fun; parti

  Në dispozicion Size:: 7,8,9,10,11

  paketim

  12 palë / polybag madh, 120 çifte / kuti kartoni, ose sipas kërkesës së klientit

  Product descrip tion: Feature: Aplikimi:
  • pambuku të zi thurur
  • ngrohjes 
  • përdorim të përgjithshëm 
  • Skeleton shtypje në prapa 
  • dizajn të ri dhe risi
  • fun Party 
  • dore qendisi
  • Për argëtim partisë
  • Performance 
  • fun Drama

  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  Produkte kategori