Rreth Nesh -. PRODUCTS QINGDAO SUNCEND SIGURIA CO, LTD
Mirë se vini!

Rreth nesh

Z ~ IMJG`E [% V ~ 05RCAAAK3_4
MPB73Y ~ yoq} Z7B% geldi {W7

Themeluar në vitin 2006, Qingdao Suncend Siguria Produkte Co, Ltd ( "Suncend") është rritur në një prodhues dhe eksportues kryesor i Pajisjeve Personale Mbrojtëse ( "PPE") produkte në Kinë. Suncend është e vendosur në Qingdao, një qytet i bukur bregdetar përgjatë Detit Huanghai mbuluar një sipërfaqe prej më shumë se 6000 metra katrore. Ajo merr rreth 40 minuta për të përzënë nga Suncend në Qingdao Aeroportit, e cila është jashtëzakonisht i përshtatshëm për biznesin e eksportit, Suncend ka 6 oxhaku plotë-automatike kuvendit, më shumë se 5.000 makina kompjuterike fiks thurur dhe më shumë se 100 punëtorë. Suncend kryesisht fokusohet në prodhimin dhe shitjen e palme gome doreza të veshura parandaluese, të veshura doreza latex, doreza nitrile veshura, PU / PVC pasur doreza, pambuku thurur dorashka, dorashka lëkure, dorashka përdorim shtëpiak, doreza e disponueshme, etj Prodhimet tona janë përdorur gjerësisht në fusha të ndryshme, të tilla si industria e teknologjisë, industrinë e hapësirës ajrore, industrinë e automobilëve, industrinë kimike, industrinë e ndërtimit, industria e peizazhit, industria e peshkimit, industrinë mjekësore dhe prodhimin e produkteve industry.Our eksportohen kryesisht në Japoni, Evropë, Amerikë, Afrikë dhe vendet e tjera . Në bazë të kontrollit të rreptë të cilësisë për doreza e sigurisë jashtë, Suncend ofron shpërndarjen e shpejtë, çmimet konkurruese dhe shërbim të përkryer ndonjëherë që nga themelimi i saj. Kështu, Suncend ka ndërtuar një reputacion të mirë në mes të konsumatorëve tanë. Produktet e Suncend kanë kaluar ISO9001: 2008 sistemit të menaxhimit të cilësisë certifikimit. Shumica e produkteve kanë fituar certifikatë CE takim standardet e cilësisë së BE-së. Ne vazhdimisht do të zhvilluar produkte të reja dhe të furnizimit të konsumatorëve për produkte superiore dhe services.Welcome sinqerta për të vizituar kompaninë tonë dhe zhvillimin e biznesit në të ardhmen!

3 (1)
3 (2)
BDOOU] M`) 2RODEZ_ (A [[$ ~ E

Ora Post: Maj-28-2018