Mirë se vini!

15 matës najloni material elastik thurur rreshtim vetme palme PVC gjelbër pikëzuar grave doreza

Përshkrim i shkurtër:

  Detail Product

  Produkt Tags

  Ref .:: PVCD1742

  Liner:: 15 najloni matës + material elastik

  Veshja:: pika PVC (pëllëmbë vetme)

  Finish:: pikëzuar

  Size:: 7,8,9,10,11

  paketim

  12 palë / polybag madh, 120 çifte / kuti kartoni, ose sipas kërkesës së klientit

  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  Produkte kategori