Mirë se vini!
 • banner1-2
 • banner2-1
 • banner3

Kategoritë e produkteve

doreza të sigurisë:

High gome pastërti latex ofron mbrojtje më të mirë të dorës, dizajn humanizmi e bën duke punuar jetën shërbimit comfortable.Glove mund të jetë aq kohë sa tre muaj nën gjendje të rregullt duke përdorur.

Aplikimi: kuvendi, ndërtim, trajtimin material, kopshtarisë, mirëmbajtjen, industrinë e qelqit, prodhimit të automobilave etj

MËSO MË SHUMË

këpucë të sigurisë:

Mbrojtja Toe, parandalimi birë, anti statike, izolimin elektrik, prova të ftohtë, skidproof. Përdorni kohën për deri në një vit.

Aplikimi: ndërtimi, anije, seminar, portet, fabrikat, alpinizëm, shëtitje etj

MËSO MË SHUMË

Produktet Sport:

dizajn elegant dhe praktike, teknikë superiore dhe shërbim OEM bën produktet tona zgjedhja juaj e mirë sport. përdorur gjerësisht në hipur, ski dhe sporte të tjera në natyrë.

Aplikimi: hipur, ngarje, exersicing, duke ushtruar, drejtimin, lojrave etj

MËSO MË SHUMË

Produkt i ri

Latex veshura doreza

Safety Shoes

Nitrile Doreza

doreza PVC veshura

Doreza pu dhe Anti-statike Doreza

Doreza kimike

 • High visible green acrylic ...
 • 10G black acrylic with napp...
 • High visible acrylic with t...
 • 13 gauge polyester full coa...
 • 13 gauge polyester full coa...
 • High cut waterproof full sa...
 • High cut waterproof genuine...
 • STEEL TOE CAP MID SOLE ANKL...
 • Low cut genuine cow leather...
 • Thjesht style rrjetë fshij sipërme ...
 • Seamless 13G polyester full...
 • 15G spandex nylon liner 3/4...
 • 100% thick cotton liner spe...
 • 100% cotton liner waterproo...
 • 100% thick cotton liner rou...
 • PVC dyfishtë zhytur ftohtë-banorët me ...
 • 27cm PVC fully coated glove...
 • Black Plam green pranga pvc d ...
 • Hi-dmth PVC veshura dimrit na ...
 • Orange pvc veshura Dresat li ...
 • Pet Bathing De-Shedding Dog...
 • Hair Remover Brush Cats Hor...
 • Anti-static pets brushing b...
 • Pet PU Glove Grooming Hair ...
 • PU veshura gishtave g pune ...
 • Popular gjelbër Nitrile Indus ...
 • nitrile Cheap zhytur indust ...
 • Oil rezistente mekanik nitr ...
 • I papërshkueshëm nga uji Resista kimike ...
 • Custom logo Krin të gjatë të zi ...