Добредојдовте!

Една страна polycotton плетени ПВЦ точки Ракавици

детали за производот

Тагови производ

Ref .:: PVCD1741

Лагер:: Polycotton

Мерач:: 7g / 10g

Заврши:: ПВЦ точки

Големина:: 7,8,9,10,11

пакување

12 пара / големи polybag, 120 пара / картон, или како на барање на клиентите

Опис на производот: Тема: Примена:
  • 7gauge / 10gauge polycotton крстосување
  • Лесна плетена за подобра удобност
  • Одржување
  • ПВЦ дланка точки
  • ПВЦ точки за одличен зафат
  • транспорт
  • Прсти посебен третман
  • машинската индустрија
  • носат
Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас

производи категории