Добредојдовте!

Отпорни на масло механичар нитрилна индустриски ракавици

детали за производот

Тагови производ

Ref .:: GN1701

Лагер:: стадо наредени

Слој:: нитрил

Заврши:: Дијамант текстура

Должина: 33cm

Дебелина:: 15mil / 18mil / 20mil

пакување

12 пара / големи polybag, 120 пара / картон, или како на барање на клиентите

Производ Descrip ција: Тема: Примена:
 • Нитрил полно обложени
 • Нелизгачки
 • Нафта и гас индустрија
 • Дијамант текстура финиш
 • отпорни на вода за индустриска употреба
 • хемиската индустрија
 • стадото построи
 • Комплетна обложени за подобра заштита
 • Автомобилската и транспорт
 • машинската индустрија
 • Собранието
Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас

производи категории