Добредојдовте!

Флуоресцентно зелено polycotton плетени ракавици

детали за производот

Тагови производ

Ref .::

Лагер:: Polycotton

Мерач:: 10G

Боја:: Прилагодено

Достапно Големина:: 7,8,9,10,11

пакување

12 пара / големи polybag, 120 пара / картон, или како на барање на клиентите

Производ Descrip ција: Тема: Примена:
  • Флуоресцентни polycotton плетени ракавици 
  • Бесшевни лагер ѓ или подобра удобност
  • Градба
  • 10G 
  • Флуоресцентни за подобра видливост во мракот на животната средина да се избегнат ризиците
  • Одржување
  • механичка обработка
  • метал работа
  • Собранието

As a veteran of this industry, we can say that the company can be a leader in the industry, select them is right.
5 ѕвездиBy Ingrid from Albania - 2016.10.13 10:47
The product manager is a very hot and professional person, we have a pleasant conversation, and finally we reached a consensus agreement.
5 ѕвездиBy Mavis from Provence - 2015.07.12 12:19
Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас

производи категории