Добредојдовте!

Црна латекс гума хемиски отпорни индустриски ракавици со портокал лагер

детали за производот

Тагови производ

Ref .:: L1703

Внатрешна:: портокал

Материјал:: Природни латекс

Заврши:: Нежните / Diamond текстура

Должина: 30/35/45 / 55cm

Тежина:: 80-220g / пар

Достапно Големина:: 7,8,9,10,11

пакување

12 пара / големи polybag, 120 пара / картон, или како на барање на клиентите

Производ Descrip ција: Тема: Примена:
 • Латекс ракавици целосно потопени
 • Одлично намалување и солза отпор
 • општата индустрија
 • Надворешниот црна и внатрешна портокал
 • Најдобро температура отпорни
 • Отпад и отпадни води
 • Долг и streight манжетни
 • Водоотпорен
 • рибарство
 • Мазен финиш или дијаманти текстура
 • Висок степен на флексибилност и меки
 • домашна работа
 • Собранието

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас

производи категории