Добредојдовте!

Црна плетени ракавици со скелет печатени на грбот за забава

детали за производот

Тагови производ

Ref .::

Лагер:: Памук плетени лагер

Мерач:: 10

Функција:: Забава; Забава

Достапно Големина:: 7,8,9,10,11

пакување

12 пара / големи polybag, 120 пара / картон, или како на барање на клиентите

Производ Descrip ција: Тема: Примена:
  • Црн памук плетени
  • затоплување 
  • општа употреба 
  • Скелетот печатење на грбот 
  • Нови и новина дизајн
  • партијата забава 
  • плетени зглоб
  • За забава забава
  • перформанси 
  • драма забава

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас

производи категории