За нас -. Кингдао SUNCEND безбедносни производи СД, ООД
Добредојдовте!

за нас

Z ~ IMJG`E [% V ~ 05RCAAAK3_4
MPB73Y ~ YOQ} Z7B% GELDI {W7

Основана е во 2006 година, Кингдао Suncend безбедност производи копродукции, Ltd ( "Suncend") прерасна во водечки производител и извозник на лична заштитна опрема ( "ЛПС") производи во Кина. Suncend се наоѓа во Кингдао, убава крајбрежен град заедно Huanghai море со површина од над 6000 метри квадратни. Тоа трае околу 40 минути за да се вози од Suncend да Кингдао аеродром, што е исклучително лесен за извоз, Suncend има 6 целосна автоматска собранието облоги, повеќе од 5.000 плетени компјутерски машини ракавица, а повеќе од 100 работници. Suncend главно се фокусира на производство и продажба на гумени обложени дланка превентивни ракавици, латекс обложени ракавици, нитрилна обложени ракавици, СТП / ПВЦ точки ракавици, памук плетени ракавици, кожени ракавици, употреба во домаќинството ракавици, ракавици, итн Нашите производи се широко се користи во различни области, како што се технологијата индустрија, воздушната индустрија, автомобилската индустрија, хемиската индустрија, градежништвото, пејзаж индустрија, рибари индустрија, медицинска индустрија и производство industry.Our производи се главно извезуваат во Јапонија, Европа, Америка, Африка и други земји . Врз основа на строга контрола на заштитни ракавици квалитет, Suncend обезбедува брза испорака, конкурентни цени и добра услуга уште од нејзиното основање. Така, Suncend има изградено добра репутација кај нашите клиенти. Производи од Suncend имаат положено ISO9001: 2008 сертификат за систем за управување со квалитетот. Повеќето од производите имаат стекнато CE сертификат исполнување на стандард за квалитет на ЕУ. Ние постојано ќе се развиваат нови производи и снабдување на клиентите за супериорни производи и искрени services.Welcome да ја посетите нашата компанија и развој на бизнис во иднина!

3 (1)
3 (2)
BDOOU] M`) 2RODEZ_ (A [[$ ~ Е

Време на мислењето: Мај-28-2018