Добредојдовте!

15 мерач најлон спандекс плетени поставата една дланка зелен ПВЦ точки жените ракавици

детали за производот

Тагови производ

Ref .:: PVCD1742

Лагер:: 15 мерач најлон + спандекс

Слој:: ПВЦ точки (една дланка)

Заврши:: со точки

Големина:: 7,8,9,10,11

пакување

12 пара / големи polybag, 120 пара / картон, или како на барање на клиентите

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас

производи категории