Добредојдовте!
 • banner1-2
 • banner2-1
 • banner3

Категории на производи

ракавици за безбедност:

Висока чистота латекс гума нуди подобра заштита страна, хуманизација дизајн го прави работи comfortable.Glove живот сервис може да биде додека три месеци под постојан користење состојба.

Примена: собранието, градежништвото, материјал за ракување, градинарство, одржување, стакло индустрија, автомобилската производство итн

НАУЧИ ПОВЕЌЕ

Заштитни чевли:

заштита пети, спречување пункција, анти статички, електрична изолација, ладно доказ, skidproof. Користете време до една година.

Примена: изградба, брод, работилница, пристаништа, фабрики, планинарење, пешачење итн

НАУЧИ ПОВЕЌЕ

Спортски производи:

Стилски и практичен дизајн, супериорна техника и OEM услуга го прави нашите производи најдобро вашиот спорт избор. Широко се користи во јавање, скијање и други спортови на отворено.

Примена: возење, возење, exersicing, вежбање, трчање, игри итн

НАУЧИ ПОВЕЌЕ

нов производ

Латекс обложени ракавици

Безбедносни чевли

нитрилна Ракавици

ПВЦ обложени ракавици

Пу Ракавици и анти-статички ракавици

хемиски Ракавици

 • High visible green acrylic ...
 • 10G black acrylic with napp...
 • High visible acrylic with t...
 • 13 gauge polyester full coa...
 • 13 gauge polyester full coa...
 • High cut waterproof full sa...
 • High cut waterproof genuine...
 • STEEL TOE CAP MID SOLE ANKL...
 • Low cut genuine cow leather...
 • Simply style mesh upper rub...
 • Seamless 13G polyester full...
 • 15G spandex nylon liner 3/4...
 • 100% thick cotton liner spe...
 • 100% cotton liner waterproo...
 • 100% thick cotton liner rou...
 • PVC Double dipped cold-resi...
 • 27cm PVC fully coated glove...
 • Црна Плам зелена манжетни ПВЦ г ...
 • Hi-односно ПВЦ обложени зима нас ...
 • Портокал ПВЦ обложени дрес li ...
 • Pet Bathing De-Shedding Dog...
 • Hair Remover Brush Cats Hor...
 • Anti-static pets brushing b...
 • Pet PU Glove Grooming Hair ...
 • PU fingertips coated work g...
 • Популарни Зелена нитрилна Инд ...
 • Евтини нитрилна натопи индустриска ...
 • Отпорни на масло механичар nitr ...
 • Водоотпорен хемиски resista ...
 • Прилагодено лого долга црна Крин ...